Skočit na obsah

KARVINSKÁ LIGA INLAJNU

Informace | Soupisky | Rozhodčí | Rozpis | Tabulka | Ročník 2012

Byl přidán kompletní rozpis zápasů.
První kolo zápasů bude odehráno v týdnu 6. – 12. 5.

Do 5. 5. 2013 je nutno zaplatit startovné a vratnou kauci (vybírá Marek Šaloun - je možno zaslat na účet 43-2354590297/0100)
Do tohoto data musí být zaslána také soupiska hráců (jméno a datum narození)

Další info přibyde co nejdříve

Soutěž

Regionální amatérská liga v inline hokeji

Od 6. 5. 2013 do 28. 6. 2013

29. nebo 30. 6. 2013 proběhne závěrečný turnaj a předání cen vítězům (turnaj je dobrovolný a do hodnocení sezóny se nepočítá)

Zimní stadion Karviná nebo Havířov (pouze hřiště s povrchem na inline hokej)
Domácí tým má právo vybrat si místo konání zápasů.

Družstva

Počet družstev v soutěži není omezený.
Přihlášky do soutěže jsou přijímány do 5. 5. 2013.
Musí být zvolen řádný název družstva, který nelze v průběhu soutěže měnit.
Přihlášená družstva nemusí mít právní subjektivitu.
Soutěž se hraje bez registrací, pouze na potvrzené soupisky, pro hráče starší 18 let.

Startovné

Startovné 500 Kč na družstvo na sezónu – určeno na ceny.
Vratná kauce 1000 Kč na družstvo, zaplacená před soutěží, ze které se v případě nepřijetí soupeře na zápas, zaplatí domácímu družstvu 500 Kč jako náhrada za zbytečné náklady. Zbytek nebo celá kauce bude do dvou týdnů po skončení soutěže vrácena zpět.
Startovné i vratná kauce musí být zaplacena do 5. 5. 2013.
Peníze vybírá Marek Šaloun.

Domácí družstvo je povinno

Navrhnout soupeři dva možné termíny odehrání zápasu (termíny musí být v týdnu pro dané kolo).
Uhradit pronájem plochy.
Zajistit časomíru a tři kusy inline kotoučů na zápas.
Zajistit rozhodčí1 na zápas a zapisovatele zápisu2. Po skončení zápasu poslat konečný výsledek na telefon 732 822 361 nebo na inline@hcoldstarskarvina.cz (povinnost vedoucího nebo jeho zástupce v případě jeho nepřítomnosti)

Hostující družstvo je povinno

Přistoupit na jeden z navržených termínů odehrání zápasu nebo domluvit termín, se kterým by souhlasilo domácí družstvo. Pokud soupeř nepřistoupí ani na jeden z termínů a mužstva se vzájemně nedohodnout na jiném, zápas je kontumován ve prospěch domácího mužstva.

1) Rozhodčí musí mít alespoň minimální oprávnění pro inline nebo lední hokej. Cena rozhodčího na zápas je 300 Kč. Seznam dostupných rozhodčích s kontakty bude k dispozici na webu. Cena za zápis časomíru je 150 Kč na zápas.
2) Zápis musí být proveden o každém utkání a bude obsahovat seznam hráčů, ročník narození, čísla dresu, počet branek, tresty, podpisy zástupců obou družstev a rozhodčího.

Soupiska

Soupiska musí být uzavřena a nahlášena do začátku soutěže, do 5. 5. 2013.
Počet hráčů na soupisce je minimálně osm hráčů a jeden brankář.
Soupisku lze v průběhu sezony doplňovat o nové hráče, po souhlasu organizátorů.
Přestupy mezi družstvy v průběhu sezony nejsou možné, vyjma brankařů, které si mohou družstva v nouzi vzájemně vypůjčit.
Kontrola totožnosti hráčů v souladu se soupiskou bude probíhat dle předložených občanských průkazů.

Ochranná výstroj

Při hře je povinná ochranná výstroj, a to určená pro inline hokej, lední hokej nebo hokejbal.
Brankáři nemusí mít inline brusle.
Na každé utkání je povinnost mít jednotnou sadu dresů, vyjma brankařů.
Domácí družstvo vždy zajistí upřesnění barvy dresů, při případné shodě si domácí opatří jinou barvu dresů.

Herní systém

Dle platných pravidel ČAILH (Česká Asociace Inline Hokeje)
Systémem každý s každým, dvoukolově.

Hrací čas

2×30 minut hrubého času, poslední 2 minuty se stopují
5 minut rozcvička
5 minut přestávka.

Hrací dny

Pondělí až pátek, nejdříve od 18 hodin, pokud se družstva nedohodnou jinak.

Bodování

Vítězství 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů.
Postup při shodě bodů: vzájemný zápas, větší rozdíl z celkového počtu branek, větší počet vstřelených branek, menší počet obdržených branek.

Obecné

Soutěž organizují a řídí zástupci HC OLD STARS KARVINÁ, včetně disciplinárních řízení, a to vše dle daných propozic a pravidel ČAILH. Každý hráč hraje na vlastní nebezpečí, při zápasech nebude přítomna lékařská služba.

www.hcoldstarskarvina.cz, inline@hcoldstarskarvina.cz

Zástupci soutěže