Skočit na obsah

Tréninky

Říjen

Přidáno: 16. 10. 2016


http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy

Září 2016

Přidáno: 08. 09. 2016

10.09. Sobota
16.09. Pátek

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy

Únor

Přidáno: 07. 02. 2016

06.02. So 18:00-19:15 Modrá - Žlutá
12.02. Pá 19:15-20:30 Modrá - Žlutá
19.02. Pá 20:15-21:30 Modrá - Žlutá

Čas tréninku si vždy ověř na níže uvedeném odkazu:


http://www.starskarvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy

Leden

Přidáno: 31. 12. 2015

02.01. So 18:00 - 19:15 Modrá-Žlutá
09.01. So 18:00 - 19:15 Modrá-Žlutá
16.01. So 18:00 - 19:15 Modrá-Žlutá
23.01. So 19:00 - 20:15 Modrá-Žlutá
29.01. Pá 19:15 - 20:30 Modrá-Žlutá

Čas tréninku si vždy ověř na níže uvedeném odkazu:

http://www.starskarvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy

Led Prosinec

Přidáno: 22. 11. 2015

04.12. Pá 19:15 - 20:30 Modrá - Žlutá
11.12. Pá 20:30 - 21:45 Modrá - Žlutá
18.12. Pá 20:30 - 21:45 Modrá - Žlutá
23.12. St 19:00 - 20:15 Modrá - Žlutá


Čas tréninku si vždy ověř na níže uvedeném odkazu

http://www.starskarvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy

Listopad

Přidáno: 14. 11. 2015

14.11. So Modrá - Žlutá
17.11. Út Modrá - Žlutá
27.11. Pá 20:15 - 21:30 Modrá - Žlutá

Čas tréninku si vždy ověř na níže uvedeném odkazu

http://www.starskarvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy

Led Říjen 2015

Přidáno: 01. 10. 2015

02.10. Pá Modrá - Žlutá
09.10. Pá Modrá - Žlutá
17.10. So Modrá - Žlutá
24.10. So Modrá - Žlutá
30.10. Pá Modrá - Žlutá

http://www.starskarvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy

Led Září 2015

Přidáno: 31. 08. 2015

04.09. Pá Modrá - Žlutá
12.09. So Modrá - Žlutá
18.09. Pá Modrá - Žlutá 0:4
25.09. Pá Modrá - Žlutá 1:2

http://www.starskarvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy

Led Březen

Přidáno: 28. 02. 2015

07.03. So Modrá-Žlutá 1:3
14.03. So Modrá-Žlutá
19.03. Čt Modrá-Žlutá
21.03. So Turnaj

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Únor

Přidáno: 06. 02. 2015

06.02. Pá Modrá-Žlutá 0:4
13.02. Pá Modrá-Žlutá 1:3
18.02. St Modrá-Žlutá 3:1
28.02. So Modrá-Žlutá 2:0


http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Leden 2015

Přidáno: 05. 01. 2015

03.01. So Modrá-Žlutá 2:1
10.01. So Modrá-Žlutá 2:1
16.01. Pá Modrá-Žlutá 2:1
17.01. So Modrá-Žlutá 3:1
23.01. Pá Modrá-Žlutá 2:2
30.01. Pá Modrá-Žlutá 3:0

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Prosinec

Přidáno: 02. 12. 2014

05.12. Pá Modrá-Žlutá 3:1
12.12. Pá Modrá-Žlutá 2:0
19.12. Pá Modrá-Žlutá 2:2

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy

Led Listopad

Přidáno: 20. 11. 2014

08.11. So Modrá - Žlutá
14.11. Pá Modrá - Žlutá 1:2
21.11. Pá Modrá - Žlutá 2:2
29.11. So Modrá - Žlutá

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy

Led ŘÍJEN

Přidáno: 04. 10. 2014

04.10. So Modrá-Žlutá 1:1
11.10. So Modrá-Žlutá - TRÉNINK SE RUŠÍ
25.10. So Modrá-Žlutá 1:3

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Led Září

Přidáno: 27. 08. 2014

05.09. Pá HC OLD - HC Bohumín 7:7
12.09 Pá Modrá-Žlutá
19.09. Pá Modrá-Žlutá 0:2
27.09. So Modrá-Žlutá 2:0

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Led Srpen 2014

Přidáno: 08. 08. 2014

Pá 15.8. Modrá-Žlutá 2:2
Pá 22.8. Modrá-Žlutá 4:0
Pá 29.8. Modrá-Žlutá

Časy viz. níže uvedený rozpis.

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


IN LINE Červen

Přidáno: 15. 06. 2014

Program tréninků podle rozpisu:

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-inline-plochy

IN LINE Květen

Přidáno: 07. 05. 2014

02.5. Pá 18:30-20:00 Modrá-Žlutá
06.5. Út 18:30-20:00 Modrá-Žlutá
09.5. Pá 18:30-20:00 Modrá-Žlutá
13.5. Út 18:30-20:00 Modrá-Žlutá
16.5. Pá 18:30-20:00 Modrá-Žlutá
20.5. Út 18:30-20:00 Modrá-Žlutá
23.5. Pá 18:30-20:00 Modrá-Žlutá
27.5.
30.5.

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-inline-plochy

IN LINE Duben

Přidáno: 07. 04. 2014

08.4. 18:30-20:00 Žlutá-Modrá
11.4. 18:30-20:00 Žlutá-Modrá
15.4. 18:30-20:00 Žlutá-Modrá
18.4. 18:30-20:00 Žlutá-Modrá
22.4. 18:30-20:00 Žlutá-Modrá
25.4. 18:30-20:00 Žlutá-Modrá
29.4. 18:30-20:00 Žlutá-Modrá

Led Březen 2014

Přidáno: 24. 02. 2014

08.03. So 19:00-20:15 Modrá-Žlutá 2:1
13.03. Čt 20:15-21:30 Modrá-Žlutá 0:2
15.03. So 09:00-17:30 Turnaj - Memoriál M.Václavíka
21.03. Pá 19:00-20:15 Modrá-Žlutá 3:1
http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Led Únor 2014

Přidáno: 23. 01. 2014

01.02. So 18:30-19:45 Modrá-Žlutá 0:3
07.02. Pá 20:15-21:30 Modrá-Žlutá 0:4
15.02. So 21:15-22:15 Modrá-Žlutá 2:1
22.02. So 18:15-19:30 Modrá-Žlutá 1:3
28.02. Pá 20:30-21:45 Modrá-Žlutá 2:2



http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Led Leden 2014

Přidáno: 27. 12. 2013

03.01. Pá 19:30-20:45 Modrá-Žlutá 0:4
11.01. So 21:00-22:15 Modrá-Žlutá 3:1
18.01. So 19:00-20:15 Modrá-Žlutá 1:3
25.01. So 19:00-20:15 Modrá-Žlutá

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Led Prosinec

Přidáno: 30. 11. 2013

07.12. So 19:00-20:15 Modrá-Žlutá 0:4
14.12. So 18:00-19:15 Modrá-Žlutá 1:3
20.12. Pá 19:45-21:00 Modrá-Žlutá 1:3
28.12. So 19:00-20:15 Modrá-Žlutá 0:4
31.12. St 10:00-11:00 Modrá-Žlutá 2:3 SN
http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Led Listopad

Přidáno: 25. 10. 2013

02.11. So 18:15-19:30 Modrá-Žlutá 2:1

16.11. So 19:00-20:15 Modrá-Žlutá

23.11. So 19:00-20:15 Modrá-Žlutá 2:2

30.11. So 18:15-19:30 Modrá-Žlutá 3:1
Příloha: Led_bodování.xlsx


Led ŘÍJEN

Přidáno: 28. 09. 2013

05.10. So 20:00-21:15 Modrá-Žlutá 1:1
12.10. So 18:15-19:45 Zápas HC - HCO Třinec
19.10. So Trénink je zrušený
26.10. So 18:15-19:30 Modrá-Žlutá
http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy

Led ZÁŘÍ

Přidáno: 03. 09. 2013

06.09. Pá 20:15-21:30 Modrá-Žlutá 2:2
13.09. Pá 20:15-21:30 Modrá-Žlutá 0:2
21.09. So 18:00-19:15 Modrá-Žlutá 1:1
28.09. So 18:15-19:30 Modrá-Žlutá 2:1

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Srpen

Přidáno: 16. 08. 2013

16.08. 20:15-21:30 Modrá-Žlutá 0:2
23.08. 18:30-19:45 Modrá-Žlutá 2:2
29.08. 20:15-21:30 Modrá-Žlutá 2:0

IN LINE Červen

Přidáno: 02. 06. 2013

04.6. 18:30 Zápas Mr.Pizza-HC Old Stars
07.6. 18.30-20:00 Trénink
http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-inline-plochy

IN LINE Květen

Přidáno: 04. 05. 2013

03.05. 18:30-20:00 Žlutá-Modrá
07.05. 18:30-20:00 Zápas HC Old - MBR Mr.Pizza 13:9
10.05. 18:30-20:00 Modrá-Žlutá
14.05. 18:30-20:00 Modrá-Žlutá
17.05. Zápas KIL Inline HC - Referee 16:5
21.05. 18:30-20:00 Modrá-Žlutá
24.05. 18:30-20:00 Zápas KIL Inline Hyeny - HC Old Stars 14:4
28.05. 18:30-20:00 Modrá-Žlutá
31.05. 18:30-20:00 HC Old Stars - Torpedo Havířov
http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-inline-plochy

IN LINE Duben

Přidáno: 22. 04. 2013

23.04. 18:30-20:00Modrá - Žlutá
26.04. 18:30-20:00Modrá - Žlutá
30.04. 18:30-20:00Modrá - Žlutá

Led Březen

Přidáno: 22. 02. 2013

02.03. 09:00-17:30 Memoriál
08.03. 20:00-21:15 Modrá - Žlutá 1:3;3:4;3:2
15.03. 19:00-20:15 Modrá - Žlutá 2:4;1:3;4:6
29.03. 20:45-22:00 Modrá - Žlutá 5:4;6:3;7:2
Příloha: Led_bodování.xlsx


Únor 2013

Přidáno: 26. 01. 2013

02.02. 19:00-20:15 Modrá - Žlutá 2:4;6:1;4:3
08.02. 20:15-21:30 Modrá - Žlutá 2:4;5:2;4:2
15.02. 19:00-20:15 Modrá - Žlutá 3:4;7:6;8:2
22.02. 20:15-21:30 Modrá - Žlutá 1:5;3:4;2:1
http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Leden 2013

Přidáno: 01. 01. 2013

05.01. 19:00-20:15 Modrá - Žlutá 2:3;2:1;6:4
12.01. 19:30-20:45 Modrá - Žlutá 0:6;1:2;2:4
18.01. 20:15-21:30 Modrá - Žlutá 4:1;2:1;3:4
25.01. 20:15-21:30 Modrá - Žlutá 1:3;2:2;4:4

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Prosinec

Přidáno: 04. 12. 2012

08.12. 20:30-21:45 Modrá - Žlutá
14.12. 20:00-21:30 Zápas HC Old Stars - Vítkovice 5:8
21.12. 20:45-21:45 Modrá - Žlutá 2:1;2:2;5:2
28.12. 19:00-20:15 Modrá - Žlutá 3:1;2:1;6:4
31.12. 15:00-17:00 Modrá - Žlutá 3:1;1:3;5:6
http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Listopad

Přidáno: 25. 10. 2012

02.11. 20:00-21:00 Zápas Karviná - Třinec 7:3
09.11. 21:15-22:15 Modrá - Žlutá 1:2
17.11. Turnaj v Polsku
24.11. 19:30-20:45 Modrá - Žlutá 3:2;4:3;2:5;1:1
30.11. 21:15-22:30 Modrá - Žlutá 5:1;0:2;1:1;4:2
http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Říjen

Přidáno: 29. 09. 2012

06.10. 19:30-20:45 Modrá - Žlutá 3:5;1:3;4:3
12.10. 20:30-21:30 Modrá - Žlutá 2:1
19.10. 20:15-21:15 Modrá - Žlutá 3:0
26.10. 19.00-20.15 Modrá - Žlutá 2:1

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Září

Přidáno: 31. 08. 2012

07.9. 20:15 - 21:15 Žlutá-Modrá 5:2;1:6;2:1
14.9. 20:30 - 21:30 Žlutá-Modrá 5:5;3:4;4:5
21.9. 21:00 - 22:00 Žlutá-Modrá 5:3;8:4;0:2
28.9. 19:30 - 20:45 Žlutá-Modrá 1:4;5:0;3:1

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Srpen

Přidáno: 20. 08. 2012

24.8. 20:15 - 21:15 Žlutá - Modrá 2:2;2:2;2:3
31.8. 19:45 - 20:45 Žlutá - Modrá 2:1;2:3;5:4
http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


IN LINE Červenec

Přidáno: 20. 07. 2012

17.7.2012 Červená - Bílá 1:2

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-inline-plochy

IN LINE Červen

Přidáno: 30. 05. 2012

01.06. Červená - Bílá 1:1
05.06. Červená - Bílá 1:1
08.06. Červená - Bílá 1:2
12.06. ZRUŠENO!!!
15.06. Zápas KIL Hyeny - HC OLD STARS 3:5
19.06. Červená - Bílá 3:1
26.06. Červená - Bílá 2:1
29.06. Červená - Bílá 3:1
http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-inline-plochy
Příloha: In-line_bodování.xls


IN LINE Květen

Přidáno: 05. 05. 2012

01.05. Červená - Bílá 2:1
04.05. Červená - Bílá 3:1
08.05. Červená - Bílá 2:1
11.05. Červená - Bílá 2:2
15.05. Červená - Bílá 1:0
18.05. Červená - Bílá ZRUŠENO!!!
22.05. ZÁPAS HC OLD - Hyeny 7:12
25.05. Zápas HC OLD - IHC Torpedo Havířov 9:6
29.05. Zápas HC OLD - Mr.Pizza 6:7

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-inline-plochy
Příloha: In-line_bodování.xls


IN LINE Duben

Přidáno: 17. 04. 2012

17.04. Červená - Bílá 1:2
20.04. Červená - Bílá 2:2
27.04. Červená - Bílá 1:2


Odkaz na rozpis plochy:

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-inline-plochy
Příloha: In-line_bodování.xls


Led Březen

Přidáno: 28. 02. 2012

02.03. Modrá - Žlutá 2:1
09.03. Modrá - Žlutá ---
16.03. Modrá - Žlutá 1:2
23.03. Modrá - Žlutá


Rozpis ledové plochy:

http://www.stars-karvina.cz/zimni-stadion.php?kat=program-ledove-plochy
Příloha: Led_bodování.xlsx


Led Únor 2012

Přidáno: 05. 02. 2012

04.02. 20:00 - 21:15 Modrá - Žlutá 1:2
10.02. 19:45 - 21:00 Modrá - Žlutá 2:1
17.02. 20:15 - 21:30 Modrá - Žlutá 0:3
24.02. 20:30 - 21:45 Modrá - Žlutá 0:3
Příloha: Led_bodování.xlsx


Led Leden 2012

Přidáno: 28. 12. 2011

06.01. 20:30 - 21:45 Modrá - Žlutá 1:2
14.01. 19:30 - 20:45 Modrá - Žlutá 1:1
21.01. 19:30 - 20:45 Modrá - Žlutá Zápas
28.01. 19:30 - 20:45 Modrá - Žlutá 2:1 SN
Příloha: Led_bodování.xls


Led PROSINEC 2011

Přidáno: 02. 12. 2011

02.12. 20:15 - 21:30 Modrá - Žlutá 2:1 Fotogalerie; Video:http://www.youtube.com/watch?v=CQi7B2-vjps
09.12. 20:15 - 21:30 Modrá - Žlutá 0:3
16.12. 20:15 - 21:30 Modrá - Žlutá 2:0
23.12. 19:00 - 20:15 Modrá - Žlutá 2:1
30.12. 18:30 - 19:45 Modrá - Žlutá 2:1
Příloha: Led_bodování.xls


Led LISTOPAD

Přidáno: 03. 11. 2011

04.11. 20:15 - 21:45 Modrá - Žlutá 0:4
11.11. 20:15 - 21:45 Modrá - Žlutá 1:2
18.11. 20:15 - 21:30 Modrá - Žlutá 2:1
25.11. 20:15 - 21:30 Modrá - Žlutá 2:2
Příloha: Led_bodování.xls


Led ŘÍJEN

Přidáno: 06. 10. 2011

08.10. 20:15 - 21:30 Žlutá - Modrá 1:2
15.10. 19:30 - 20:45 Žlutá - Modrá 3:1
22.10. 20:15 - 21:30 Žlutá - Modrá 1:1
28.10. 19:45 - 21:00 Žlutá - Modrá 2:0
Příloha: Led_bodování.xls


Led ZÁŘÍ

Přidáno: 01. 09. 2011

02.09. 20:30-21:30 Modrá - Žlutá 2:1
09.09. 20:30-21:45 Modrá - Žlutá 0:3
16.09. 21:45-23:00 ZRUŠENO!!!
23.09. 20:30-21:45 Modrá - Žlutá 0:3
Příloha: Led_bodování.xls


Led 2011/2012

Přidáno: 02. 08. 2011

Srpen
05.08.2011 - 19:30-20:45Žlutá-Modrá 0:3 Fotogalerie

12.08.2011 - 19:00-20:15 Žlutá-Modrá 2:1

19.08.2011 - 19:30-20:45 Žlutá-Modrá 2:1

26.08.2011 - 19:30-20:45 Žlutá-Modrá 3:0
Příloha: Led_bodování.xls


3.Výjezd nebo výšlap

Přidáno: 13. 07. 2011

Kam:Hrádek - Filipka
Kdy: 30.7.2011
V kolik: sraz: 07:35 - vlakové nádraží Karviná - platí pro všechny
Odjezd: 7:59
Nezapomeňte na vhodné oblečení !!!
Příloha: Info
Příloha: Info_Hrádek - Filipka.doc


In-line

Přidáno: 05. 07. 2011

Červen

Bodování vyhrál Čupka Karel a Slowik Pavel
Příloha: In-line_bodování_2011.xls


Vzpomínková akce - Lysá hora

Přidáno: 18. 05. 2011

22.5.2011

SRAZY:

09:00 obec Krásná, okr.FM - platí pouze pro jedoucí na kole, viz.příloha.

11:00 Lysá hora - pro pěší turisty :-))

Nezapomeňte na vhodné oblečení !!!
Příloha: Výjezd Lysá hora_mapka.doc


Tréninky Květen

Přidáno: 29. 04. 2011


03.05. 18:30 - 20:00 Červená - Bílá 0:2
06.05. 18:30 - 20:00 Červená - Bílá 1:2
10.05. 18:30 - 20:00 Červená - Bílá
13.05. 18:30 - 20:00 Červená - Bílá MS ČR-ŠVÉDSKO
17.05. 18:30 - 20:00 Červená - Bílá 1:2
20.05. 18:30 - 20:00 Červená - Bílá
24.05. 18:30 - 20:00 Červená - Bílá
27.05. 18:30 - 20:00 Červená - Bílá
31.05. 18:30 - 20:00 Červená - Bílá
Příloha: In-line_bodování_2011.xls


IN LINE

Přidáno: 05. 04. 2011

Duben

19.4.2011 18:30 - 20:00 Červená - Bílá 2:0
22.4.2011 18:30 - 20:00 Červená - Bílá 0:1
26.4.2011 18:30 - 20:00 Červená - Bílá 2:1
29.4.2011 18:30 - 20:00 Červená - Bílá 2:0
Příloha: In-line_bodování_2011.xls


Březen

Přidáno: 24. 02. 2011

04.03. 20:00 - 21:00 Modrá - Žlutá
11.03. 20:00- 21:00 Modrá - Žlutá 1:1
18.03. 20:15 - 21:15 Modrá - Žlutá
25.03. 20:15 - 21:15 Modrá - Žlutá 1:3
Příloha: Led_bodování_2010-2011.xls


Rozpis tréninků

Přidáno: 06. 02. 2011

04.02. 20:15 - 21:15 Modrá - Žlutá
11.02. 20:30 - 21:30 Modrá - Žlutá 0:3
18.02. 20:30 - 21:30 Modrá - Žlutá 2:1
25.02. 20:00 - 21:00 Modrá - Žlutá 3:0
Příloha: Led_bodování_2010-2011.xls


Leden tréninky a výsledky

Přidáno: 28. 12. 2010

Rozpis tréninků

07.01. 20:15 - 21:15 Modrá-Žlutá 0:3
15.01. 19:00 - 20:00 Modrá-Žlutá 2:2
22.01. 19:30 - 20:30 Modrá-Žlutá 0:3 !!!
28.01. 20:15 - 21:15 Modrá-Žlutá
Příloha: Led_bodování_2010-2011.xls


Prosinec tréninky a výsledky

Přidáno: 27. 11. 2010

Rozpis tréninků

04.12. 19:00 - 20:00 Modrá-Žlutá 1:3
11.12. 19:00 - 20:00 Modrá-Žlutá 0:4
18.12. 19:45-20:45 Modrá-Žlutá 3:0
31.12. 14:30- Modrá-Žlutá- ZRUŠENO
Příloha: Led_bodování_2010-2011.xls


Listopad-tréninky a výsledky

Přidáno: 29. 10. 2010

05.11. 21:15-22:15 Modrá-Žlutá 0:4!!!
13.11. 19:30-20:30 Modrá-Žlutá 3:0
20.11. 19:00-20:00 Modrá-Žlutá 1:1
27.11. 19:00-20:00 Modrá-Žlutá 3:0
Příloha: Led_bodování_2010-2011.xls


ŘÍJEN TRÉNINKY A VÝSLEDKY

Přidáno: 04. 10. 2010

08.10. 20:30-21:45 Modrá-Žlutá 0:2
16.10. 18:00-19:00 Modrá-Žlutá 0:2
23.10. 19:00-20:15 Modrá-Žlutá 2:1
29.10. 20:00-21:00 Modrá-Žlutá 3:0
Příloha: Led_bodování_2010-2011.xls


7.výjezd na kole

Přidáno: 23. 08. 2010

25.8.2010
Sraz: 18:15, restaurace Oáza
22 km / 1:04:25

Milan Mokrý

6.výjezd na kole

Přidáno: 18. 08. 2010

20.8.2010

sraz 18:15, restaurace Oáza
23,3 km / 59:30; 5 piv / 10 min.

Vávra, Milan Mokrý

5.výjezd na kole

Přidáno: 13. 08. 2010

18.8.2010
Sraz: 18:15, restaurace Oáza
22km / 1:05:23
Kubis, Vávra, Slovajs, Kaman a Milan Mokrý

Skvělý výjezd a na závěr skvělé pivo, jen to zasyčelo

4.Výjezd na kole

Přidáno: 12. 08. 2010

13.8.2010
Sraz: 18:00, restaurace Oáza
28km / 1:18:10

Kaman, Milan Mokrý

3.Výjezd na kole

Přidáno: 07. 08. 2010

11.8.2010
Sraz: 18:15, restaurace Oáza

Parádní počasí a skvělá jízda na kole.
25km / 1:13:05

Šaryk, Kaman a nečlen Milan Mokrý

2.Výjezd na kole

Přidáno: 05. 08. 2010

6.8.2010
Sraz: 18:15, restaurace Oáza

V případě nepřiznivého počasí se akce nekoná.

Výjezd na kole

Přidáno: 03. 08. 2010

4.8.2010
sraz: 18:15, restaurace Oáza
Trasa: Karviná-Těrlicko a zpět

Po příjezdu se jede na jedno !!!

Počasí vyšlo skvěle a tím pádem nám nic nebránilo ve výjezdu na kole.
Trasu vybral Machajda a dal nám pořádne do těla.
29km / 59.35
Akce se zúčastnili tito borci: Šaryk, Kubis, Kaman a dva nečlenové o.s. Machajda a Blechovský M.

Potom se šlo na jedno a věřte, že nám moooc chutnalo.

Další výjezd na kole se koná již tento pátek.
Sraz: 18:15, restaurace Oáza
Tak neváhejte!!!

Fotbálek

Přidáno: 11. 06. 2010

Dnes jsme si konečně zahráli fotbálek.
Oranžová - Zelená 1:1 ( 10:5, 4:2 a nedohráno kvůli krásné střele Karlose, která skončila za plotem rodinného domu. Míč nám již nebyl vydán a tím byl zápas ukončen ).
Na vydání balonu zapracoval Slovajs ve spolupráci s Městskou policii :-)
Oranžová - Kartágo, Kravas, Kubis, Karlos
Zelená - Kotrč, Šaryk, Kozlinho, Slovajs a Kaman

Fotbálek

Přidáno: 02. 06. 2010

Kde: ZŠ MAJAKOVSKÉHO
Kdy: Každý pátek 17:00 - 19:00, sraz 16:45 před školou
Od: 11.6.2010

JEN PRO ČLENY o.s.

http://www.zs-majakovskeho.cz/cz/search.php?rsvelikost=sab

Výjezd na kole

Přidáno: 01. 06. 2010

Výjezd na kole 5.6.2010
Start: 9:00 kino Centrum
Trasa: Karviná - Albrechtice - Těrlicko - Hnojník - hotel Ondráš a zpět
68,3 km, 3:22:20 - čistý čas

Výjezdu se zúčastnili tři borci, z toho dva členové o.s.( Kaman a Kubis ) a třetí nečlen byl cyklista tělem i duší Machajda.
Foto z výjezdu v sekci Fotogalerie

VÝSLEDKY-BODOVÁNÍ

Přidáno: 28. 05. 2010

Výsledky z in-line 2010 najdete v příloze.

Celkovým vítězem se stal Milda Kubala
Příloha: Inline 2010.xls


IN-LINE

Přidáno: 29. 04. 2010

TRÉNINKY IN-LINE VŽDY V ÚTERÝ A PÁTEK 18:30-20:00

06.4.Bílá-Červená 0:2 (Kartágo,Milda K.,Šaryk,Holanďan,Medvěd)
09.4.Bílá-Červená 4:1 (Bajus,Milda K.,Bajus ml.,Pavel K.)
13.4.Bílá-Červená 3:1 (Bajus,Kravas,Milda K.,Bajus ml.,Danek,Vávra.Mokrý M.,Čech R.)
16.4.Bílá-Červená 3:1 (Bajus,Medvěd,Šaryk,Milda K.,Kravas,Danek M.,Holandan,Bajus ml.)
20.4.Bílá-Červená 2:1 ( Bajus,Kravas,Milda K.,Koláč,Holanďan,Bajus ml.,Čech R.,
23.4.Bílá-Červená 0:4!!! ( Slovajs,Bajus, Karlos, Holanďan, Džavo, Mokrý,Bajus ml.)
27.4.Bílá-Červená 2:2
30.4.Bílá-Červená 1:4 !!! (Kartágo,Milda K.,Medvěd,Kravas,Karlos,Pavel k.,Vávra,Džavo )
04.5.Bílá-Červená 3:1 ( Kozlinho,Medvěd, Kvido, Šaryk )
07.5.Bílá-Červená 2:2 (Kozlinho,Šaryk,Medvěd,Karlos,Koláč,Džavo,Szturc,Ciupa / Milda K.,Kravas, Slovajs,Sikora P.,Kaman,Kvido,Holanďan,Danek M.,
11.5.Bílá-Červená 3:1 ( Kozlinho,Medvěd,Vávra,Šaryk,Holanďan,Kyťas,Szturc )
14.5.Bílá-Červená 4:0!!! (Koláč,Šaryk,Vávra,Slovajs,Kvido)
Příloha: Inline 2010.xls


BŘEZEN TRÉNINKY A VÝSLEDKY

Přidáno: 29. 04. 2010

05.3. 20:00-21:15 Modrá-Žlutá 2:1
11.3. 20:45-22:00 ·٠•●Žlutá no.1•●•٠·
19.3. 20:15-21:30 Modrá-Žlutá 2:1
25.3. 20:45-22:00 Modrá-Žlutá 1:1

ÚNOR TRÉNINKY A VÝSLEDKY

Přidáno: 29. 04. 2010

05.2. - 20:30-21:45 Modří - Žlutí 2:1
12.2. - 20:30-21:45 Modří - Žlutí 1:1
19.2. - 20:15-21:30 Modří - Žlutí 1:1
26.2. - 20:15-21:30 Modří - Žlutí 3:0!!!