Skočit na obsah

Turnaje

Memoriál Martina Václavíka 2016

Přidáno: 03. 03. 2016

Dne 19.3.2016 se uskuteční turnaj - Memoriál Martina Bajuse Václavíka.

Mužstva:

Havířov, Karviná, Opole a Třinec

Rozlosování:

09:00 Karviná - Havířov
10:15 Třinec - Opole
11:30 Havířov - Třinec
12:45 Karviná - Opole
14:00 Třinec - Karviná
15:15 Opole - Havířov
Příloha: Turnaj Karviná - pozvánka na VI. ročník ( BAJUS r. 2016 ).xlsx


Memoriál Romana Ciencialy

Přidáno: 08. 10. 2015

Turnaj Memoriál Romana Ciencialy

7.11.2015 Třinec

Mužstva:

Třinec, Karviná, Vítkovice, Martin, Liptovský Mikuláš, Vyškov
Příloha: Rozlosování turnaje 2015.pdf


Memoriál Martina Václavíka 2015

Přidáno: 07. 03. 2015

Dne 21.3.2015 se uskutečnil V.ročník memoriálu Martina Václavíka

Výsledky:

09:00 HC Old Stars Karviná - Old Boys HCŽ Třinec 7:5

10:45 Old Boys HC Vítkovice - HC Old Stars Karviná 5:3

12:30 Old Boys HCŽ Třinec - Old Boys HC Vítkovice 9:7

Pořadí:

1. Karviná 12:8 6b.
2. Třinec 14:14 3b.
3. Vítkovice 10:14 0b.

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář: Martin Feber HC OLD STARS Karviná
Nejlepší obránce: Radek Jůva OLD BOYS HCŽ Třinec
Nejlepší útočník: Radim Kozelek HC OLD STARS Karviná
Příloha: V.rocnik BAJUS r. 2015.xlsx


Cienciala Cup - Memoriál

Přidáno: 20. 11. 2014


Pořadí:
1.Vítkovice
2.Třinec
3.Poruba
4.Liptovský Mikuláš
5.Karviná
6.Martin

Memoriál Romana Ciencialy

Přidáno: 18. 10. 2014

Turnaj Memoriál Romana Ciencialy
8.11.2014 Třinec

Pozvánka v příloze

Rozlosování:
8.00 HCŽ OLD BOYS TŘINEC - HC OLD BOYS PORUBA
9.10 HC STARÁ GARDA VÍTKOVICE - HC OLD STARS KARVINÁ
10.20 HCŽ OLD BOYS TŘINEC - HC GENTLEMANI MARTIN
11.30 MHK OLD BOYS L. MIKULÁŠ - HC OLD STARS KARVINÁ
12.40 HC OLD BOYS PORUBA - HC GENTLEMANI MARTIN
13.50 MHK OLD BOYS L. MIKULÁŠ - HC STARÁ GARDA VÍTKOVICE
15.00 3 A - 3B
16.10 2A - 2B
17.20 1A - 1B
18.30 KONEC TURNAJE
Příloha: Turnaj Třinec - pozvánka na 2 ročník Memoriálu Romany Ciencialy 2014.pdf


Memoriál Martin Václavík 2014

Přidáno: 07. 04. 2014

Pořadí:

1.Třinec
2.Karviná
3.Ostrava

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář: Ochman - Třinec
Nejlepší obránce: Sýkora - Ostrava
Nejlepší útočník: Kartuš - Karviná

Memoriál Martin Václavík 2014

Přidáno: 04. 03. 2014

Dne 15.3.2012 se uskuteční turnaj - Memoriál Martina Bajuse Václavíka.

Mužstva: Ostrava, Třinec, Karviná
Příloha: Rozlosování+turnaje+r.+2014.xlsx


Memoriál Romana Ciencaly

Přidáno: 23. 11. 2013

Na turnaji jsme obsadili krásné třetí místo.

Chybějící výsledky z turnaje níže a zbytek v příloze.
Martin - Karviná 4:7
Třinec - Brno 8:2

Nejlepší hráč turnaje byl vyhlášen:
Daniel Kravčík

Reportáž z turnaje,čas 2:50:
http://www.youtube.com/watch?v=mMtSvOl4ZXY#t=420
Příloha: Fotografie1421.jpg


Turnaj Třinec

Přidáno: 19. 10. 2013

Memoriál Roman Cienciala
Rozlosování v příloze
Příloha: 2 verze Rozlosování turnaje r. 2013.xlsx


Turnaj Starých gard - Vítkovice

Přidáno: 03. 04. 2013

19.-20.4.2013
Propozice a rozlosování v příloze
Příloha: Propozice+Turnaj Vítkovice.docx


Výsledky Memoriál 2013

Přidáno: 03. 03. 2013

Pořadí:

1.Karviná
2.Třinec
3.Vítkovice
4.Oświecim

Podrobnější výsledky v příloze
Příloha: Výsledky Memoriál 2013.xlsx


Turnaj Memoriál

Přidáno: 22. 02. 2013

Memoriál Martina Bajuse Václavíka

2.3.2013 9:00 - 17:30

09:00 Karviná - Třinec
10:30 Vítkovice - Oświecim
12:00 Třinec - Vítkovice
13:30 Karviná - Oświecim
15:00 Vítkovice - Karviná
16:30 Oświecim - Třinec
Příloha: Turnaj+Karviná+-+pozvánka+na+III.+ročník+(+BAJUS+r.+2013+).xlsx


Turnaj v Polsku - Oswiecim

Přidáno: 12. 11. 2012

17.11.2012
Sraz: 8:15 ZS Karviná, odjezd v 8:30
11:00 Oswiecim - Katovice 4:8
12:00 Krakow - Karviná 1:3
13:00 O 3.místo Oswiecim - Krakow 3:5
14:00 Finále Karviná - Katovice 8:3

Pořadí:
1.Karviná
2.Katovice
3.Krakow
4.Oswiecim

Nejlepší brankář
Martin Feber

Nejlepší obránce
Miloš Nachtman

Sestava
Feber-Nachtman, Čupka, Uhrin, Bielský-Kartuš,Hampel,Koláček,Pawliczek,Vavrečka,Kravčík,Hromada,Lacman,Schulhauser
Příloha: IMG_6499.JPG


Turnaj v Polsku - Oswiecim

Přidáno: 07. 10. 2012

Kdy:17.11.2012

Memoriál

Přidáno: 14. 03. 2012

Dne 24.3.2012 se uskuteční turnaj - Memoriál Martina Bajuse Václavíka.
Mužstva: Vítkovice, Třinec, Martin ( SK ), Karviná
Příloha: Rozlosovani turnaje r. 2012.xlsx


Turnaj Starých gard

Přidáno: 28. 02. 2012

Ve dnech 14.-15.4. se účastníme turnaje "Starých gard."


1.Pardubice
2.Karviná
3.Poruba
4.Plzeň
5.Vítkovice
6.Třinec

Karviná - Třinec 5:4 SN
4 Kartágo

Karviná - Poruba
2 Kartágo, 2 Kaman

Karviná - Pardubice 0:5
Krásná lekce od hokejistů - Pospíšil,Jančařík,Vršanský,Bárta...

Karviná - Vítkovice 2:0
Medvěd, Dědek

Karviná - Plzeň 2:1 SN
Šaryk, nájezdy Kartágo, Kaman
Příloha: P1050805.JPG


Turnaj v Polsku - výsledky

Přidáno: 12. 02. 2012

Turnaj v Polsku jsme s přehledem vyhráli.


Old Boys Osvětim - HC OLD STARS Karviná 1:4
Branky: 2 Kravčík, Lacman, Závěšický
Nejlepší hráč utkání: Tomáš Uhrin


Finále
OLD Boys GKS Tychy - HC OLD STARS Karviná 1:4
Branky: Kravčík, Lacman, Závěšický, Šaloun
Nejlepší hráč zápasu:Martin Hollein

Nejlepší brankář turnaje
Martin Feber


1.HC OLD STARS Karviná

2.OLD Boys GKS Tychy

3.Osvětim "B"

4.Old Boys Osvětim "A"

Turnaj v Polsku

Přidáno: 05. 02. 2012

11.2. turnaj v Polsku - Osvětim
Sraz: 8:00
Odjezd: 8:15

Mužstva:
OSVĚTIM A
OSVĚTIM B
TYCHY
HC OLD STARS KARVINÁ

Turnaj STARÝCH GARD

Přidáno: 20. 04. 2011

Výsledky ze základních skupin najdete v příloze.

Semifinále:

Vítkovice - Pardubice 1:3
Karviná - Plzeň 7:3

FINÁLE

Karviná - Pardubice 0:1
Příloha: 17042011753.jpg


Rozpis zápasů

Přidáno: 13. 04. 2011

Sobota 16.4.2011
8:009:15TřinecKarviná
9:3010:45Vítkovice Brno
11:0012:15JihlavaPardubice
12:3013:45PlzeňZlín
14:3015:45KarvináJihlava
16:0017:15Pardubice Třinec
17:3018:45Vítkovice Zlín
19:0020:15PlzeňBrno

Neděle 17.4.2011
8:009:15ZlínBrno
9:3010:45Pardubice Karviná
11:0012:15Vítkovice Plzeň
12:3013:45TřinecJihlava
14:3015:45Karviná - Plzeň 7:3
16:0017:15Vítkovice - Pardubice 1:3
18:0019:15FINÁLE Pardubice - Karviná 1:0

Pravidla
Uktání se hrají 3 x 12 minut čistého času, úprava ledu se provádí jen před utkáním
Rozbruslení je 10 minut před začátkem utkání
Vyměna stran se provádí po každé třetině
Není povolena hra tělem a střela golfem. Za porušení těchto přestupků se udělují dvě minuty
Dále se hraje už podle pravidel ledního hokeje vyjímkou je střídaní po zakázeném uvolnění,
které je povoleno
Při nerozhodném výsledku nasleduje trestné střílení po jednom na každé straně (platí i pro
zápasy ve skupinách)
O třetí místo se nehraje - rozhoduje počet bodů v základní skupině, vzájemný zápas, skóre
Další informace dostanete při příjezdu

Turnaj

Přidáno: 23. 03. 2011

I.ROČNÍK
Extraligového turnaje starých gard v ledním hokeji


16. - 17.4.2011 v Ostravě - Vítkovicích

Mužstva: Plzeň, Zlín, Třinec, Jihlava, Vítkovice, Pardubice, Brno a Karviná.

Turnaje se zúčastní borci, kteří reprezentovali na MS, OH a hráli v předních světových ligách:
Chalupa, Ščerban, Vlček, Válek, Kampf, Nachtman, Jonák, Řezníček, Kučera, Marek, Ryšánek, Vlach, Pospíšil, Kotala, Biegl, Svozil, Tejkl, Flašar, Šmehlík, Holáň, Smeták, Fabián, Pejchar, Herman, Janecký, Javín, Vavrečka a největší hvězda karvinský Marek Koláček
Příloha: 23032011638.jpg


Výsledky

Přidáno: 24. 02. 2011

HC OLD STARS KARVINÁ - OLD BOYS HCŽ TŘINEC 3:1
OLD BOYS HCŽ TŘINEC - OLD BOYS VÍTKOVICE 7:4
PODHALE NOWY TARG - HC OLD STARS KARVINÁ 9:3
OLD BOYS VÍTKOVICE - PODHALE NOWY TARG 4:1
HC OLD STARS KARVINÁ - OLD BOYS VÍTKOVICE 3:4 SN
PODHALE NOWY TARG - OLD BOYS HCŽ TŘINEC 5:2

POŘADÍ

1. PODHALE NOWY TARG 15: 9 6b.
2. OLD BOYS VÍTKOVICE 12:11 5b.
3. HC OLD STARS KARVINÁ 9:14 4b.
4. OLD BOYS HCŽ TŘINEC 10:12 3b.

INDIVIDUÁLNÍ OCENĚNÍ

Nejužitečnější hráč: JŮVA Miroslav - TŘINEC
Nejlepší brankář: SAMOLEJ Gabriel - PODHALE
Nejlepší obránce: NACHTMAN Miloš - KARVINÁ
Nejlepší útočník: BADAL Aleš - VÍTKOVICE

VÍTĚZNÁ SESTAVA:

Samolej, Batkiewicz, Putanski, Szlachtowski, Bielak, Roźański, Furca, Kubowicz, Zych, Mizera, Závěšický, Mokrý

Memoriál Martina Bajuse Václavíka

Přidáno: 06. 02. 2011

Dne 19.2.2011 se uskuteční turnaj - Memoriál Martina Bajuse Václavíka.
Mužstva: Vítkovice, Třinec, Podhale Nowy Targ, Karviná
Rozlosování:
19.2.2011

09.00HC OLD STARS KARVINÁ - OLD BOYS HCŽ TŘINEC
10.30OLD BOYS HCŽ TŘINEC - OLD BOYS VÍTKOVICE
12.00PODHALE NOWY TARG - HC OLD STARS KARVINÁ
13.30OLD BOYS VÍTKOVICE - PODHALE NOWY TARG
15.00HC OLD STARS KARVINÁ - OLD BOYS VÍTKOVICE
16.30PODHALE NOWY TARG - OLD BOYS HCŽ TŘINEC
Příloha: Rozlosování_turnaje_19.2.2011_Memoriál.doc


TURNAJ OPOLE ( POLSKO )

Přidáno: 29. 04. 2010

SILNĚ OBSAZENÝ MEZINÁRODNÍ TURNAJ V OPOLE JSME VYHRÁLI
26.03.2010:

16.00: Marsjanie Opole - Warsaw Beavers
18.30: HC Old Stars Karviná - Czechy Praga
21.00: Marsjanie Opole - Litwa Kowno

27.03.2010:

10.00: HC Old Stars Karviná - Warsaw Beavers
12.30: Zahájení turnaje
13.00: Czechy Praga - Litwa Kowno
15.30: Marsjanie Opole - HC Old Stars Karviná
18.00: Czechy Praga - Warsaw Beavers

28.03.2010:

09.00: HC Old Stars Karviná - Litwa Kowno
11.30: Marsjanie Opole - Czechy Praga
14.00: Litwa Kowno - Warsaw Beavers
16.30: Zakončení turnaje

OLD BOYS CUP - KARVINÁ

Přidáno: 29. 04. 2010

13.3.2010
09.00OLD BOYS HCŽ TŘINEC - HC OLD STARS KARVINÁ 1:4
10.30STARÁ GARDA VÍTKOVICE- MHC DŽENTLMENI MARTIN 6:3
12.00MHC DŽENTLMENI MARTIN- HC OLD STARS KARVINÁ 2:9
13.30OLD BOYS HCŽ TŘINEC - STARÁ GARDA VÍTKOVICE 5:11
15.00HC OLD STARS KARVINÁ - STARÁ GARDA VÍTKOVICE1:2 SN
16.30MHC DŽENTLMENI MARTIN- OLD BOYS HCŽ TŘINEC 3:4

Pořadí:
1.Stará Garda Vítkovic 19:9 8b.
2.HC Old Stars Karviná 14:5 7b.
3.Old Boys HCŽ Třinec 10:18 3b.
4.MHC Džentlmeni Martin 8:19 0b.

Nejužitečnější hráč: Svatopluk Hermann ( Vítkovice )
Nejlepší brankář: Martin Feber ( Karviná )
Nejlepší obránce: Miroslav Martoník ( Martin )
Nejlepší útočník: Petr Zajonc ( Třinec )

Vítězná sestava:
Rudl Kamil, Tejkl Petr, Flašar Aleš, Tomášek Aleš, Rimmel Patrik, Efler Zbyněk, Smeták Martin, Hermann Svatopluk, Boháč Michal, Ryšánek Roman, Holubář Petr, Stránský Daris, Fabián Petr, Hulva Pavel, Zdráhal Pavel, Badal Aleš,Svozil Ladislav